GT Radial Lastikleri

1951 yılında Endonezya’da bisiklet lastiği üretimi ile yola çıkan GT Radial lastikleri günümüzde yıllık 110 milyon lastik üreten bir sektör devi haline gelmiştir. GT Radial lastikleri 150 nin üzerinde satılmaktadır. Lastik Sektöründe AR-GE çalışmalarına ağırlık veren öncü firmalardandır. GT Radial Lastikleri Amerikan Ulaştırma Bakanlığı Kalite Standartları, Avrupa Topluluğu Kalite Standartları ve daha birçok ülkelerin onayları ile birlikte ISO belgelerine de sahiptir. Binek Araçlar, SUV ve hafif ticari araçlar için uygun yaz ve kış lastikleri ülkemizde satılmaktadır. GT Radial lastik fiyatları rakiplerinin altında rakamlardadır. 

GT Radial Lastik Modelleri

GT Radial Otomobil Lastikleri

GT Radial Champiro SX2 Yaz Lastiği

Islak ve kuru zeminlerde yüksek çekiş gücü ve direksiyon kontrolü isteyen sürücüler için ekstrem performans sağlayan ultra yüksek performans yaz lastiğidir. Geniş omuz blokları viraj alma kabiliyetini arttırır. Geniş orta hattı kontrol, çekiş ve frenlemeyi geliştirir. Silika içeriği ıslak ve kuruda tutuşu arttırır. Isınma ve suda kızaklamaya karşı özel desenlere sahiptir. 195 50 R15 ve 235 45 R17 ebatlarında üretilmektedir.

GT Radial Champiro HPY Yaz Lastiği

Yeni asimetrik deseniyle ıslak ve kuru yüzeylerde mükemmel viraj alma ve sessiz sürüş sağlar. Sert ve geniş orta hattı ile direksiyon tepkisini arttırır ve sabit bir sürüş sağlar. GT Radial Champiro HPY yaz lastiği ultra yüksek performans sınıfında  R17, R18, R19 ve R20 jant ebatlarında bulunmaktadır.

GT Radial Sport Active Yaz Lastiği

Güçlü motor gücüne sahip premium araçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Islak ve kuru zeminlerde mükemmel çekiş, hızlı direksiyon tepkisi ve kontrol sağlar. GT Radial Sport Active yaz lastiği yeni desen hamuru ile uzun ömür ve sürekli performans sağlar. R16, R17, R18 ve R19 ebatlarında sunulmaktadır.

GT Radial Champiro HPX Yaz Lastiği

Yüksek hızlarda ıslak ve kuru zeminlerde mükemmel sürüş sunmak üzere üretilmiştir.  Jant koruyucusu vardır. GT Radial Champiro HPX yaz lastiği R15, R16, R17, R18, R19 ve R20 ebatlarında üretilmektedir.

GT Radial Champiro Eco Yaz Lastiği

Simetrik 3 kanallı desen suda kızaklamaya karşı direnç sağlarken dengeli sürüşe de izin verir. Sessiz ve konforlu lastiklerdir. GT Radial Champiro Eco yaz lastiği düşün dönme direnci ile yakıt tasarrufu sağlar. Yeni geliştirilmiş hamuru ile hem çok iyi tutuş ve çekiş sağlar hem de  uzun kilometre performansı verir. R13, R14,R15 ve R16 ebatlarında satılmaktadır. 

GT Radial Champiro BAX 2 Yaz Lastiği

Asimetrik deseni ile dengeli sürüş ve viraj alma sunarken sessizliği ile oldukça konforludur. Yeni silika yapısı ıslak zeminde maksimum kontrol sağlar. Suda kızaklamaya karşı dirençlidir. GT Radial Champiro BAX 2 yaz lastiği R14, R15 ve R16 jantlarda üretilir.

GT Radial FE1 City Yaz Lastiği

Uzun kilometre ömrü ve başarılı ıslak zemin tutuşuna sahiptir. Islak ve kuruda kısa fren mesafesi sağlar. GT Radial FE1 City yaz lastiği R13, R14, R15 ve R16 jantlarda satılmaktadır.

GT Radial Maxtour Yaz Lastiği

Yeni deseni ile sağlam uzun ömürlü ve dayanıklı lastiklerdir. Düşük yakıt sarfiyatı ve uzun kilometre performansı GT Radial Maxtour yaz lastiğini en ucuz lastik yapar.  R12, R13, R14, R15, R16 ve R17 ebatlarında üretilir.

GT Radial Champiro 728 Yaz Lastiği

Yatay kanalları suyu hızla boşaltır. GT Radial Champiro 728 yaz lastiği, yüksek hızlarda bile güçlü çekiş ve konforlu sürüş sağlar. R13, R14 ve R15 jantlarda pazara sunulmuştur.

GT Radial Champiro 75 Yaz Lastiği

4 ana kanalı ile mükemmel su boşaltma, dengeli sürüş ve her hava şartında direksiyon hakimiyeti sunan özel desenlere sahiptir. GT Radial Champiro 75 yaz lastiği düşük ses düzeyiyle çevrecidir. R14 ve R15 jantlarda satılır.

GT Radial Champiro 128 Yaz Lastiği

GT Radial Champiro 128 yaz lastiği sessiz ve konforlu sürüş sunar. Dönme direnci düşüktür ve dayanıklıdır. R13, R14, R15, R16 ve R17 jantlarda pazarda yerini almıştır.

GT Radial Champiro WT-AX Kış Lastiği

Konfor, geliştirilmiş çekiş ve bir kış lastiğinin tüm özelliklerini taşımak üzere üretilmiştir. GT Radial Champiro WT-AX kış lastiği yeni silika içeriğiyle maksimum ıslak zemin çekişine sahiptir. Yenilikçi asimetrik deseni ile karlı ve buzlu zeminlerde mükemmel çekiş ve kontrol sağlar. R14, R15, R16 ve R17 inç jantlarda bulunabilir.

GT Radial Champiro Winterpro Kış Lastiği

Kış şartlarında ıslak ve buzlu zeminlerde iyi performans vermek üzere geliştirilmiştir. Arttırılmış yol teması ile ıslak ve karlı yollarda başarılı tutuş sağlar. Ağırı soğuk havalarda ve buz üstünde kontrol sağlayan silikalı desen yapısı kaygan zeminlerde güvenli frenleme ve hızlanma sunar. GT Radial Champiro Winterpro kış lastiği R13, R14, R15 ve R16 ebatlarında satılmaktadır.

GT Radial Champiro Icepro Kış Lastiği

Yeni geliştirilmiş çivili yapısı her türlü ekstrem hava koşulunda güven verir. En zor kar ve buz kaplı ortamlarda çok başarılı olan GT Radial Champiro Icepro kış lastiği, aynı zamanda daha sessiz sürüş sağlar. R13, R14, R15, R16 ve R17 jantlarda satıştadır.

GT Radial 4x4 Lastikleri

GT Radial Champiro HPY 4x4 Lastiği

Asimetrik deseni, 4 adet kanalları ve sert ve geniş orta hattı ile ultra yüksek performanslı SUV ve 4x4 araçlarınız için üretilmiştir.  R17, R18, R19 ve R20 jant abatlarında mevcuttur.

GT Radial Champiro 528 4x4 Lastiği

Güzel görünüm desenleri ile GT Radial Champiro 528 4x4 lastiği konforlu sessiz sürüş yanında ultra yüksek performans sağlamak üzere üretilmiştir. R17, R18, R19, R20, R21 ve R22 ebatlarında bulmak mümkündür. Islak zeminlerde mükemmel performans verir.

GT Radial Savero HT2 4x4 Lastiği

SUV ve 4x4 kamyonet sürücüleri için ıslak ve kuru yol şartlarında güvenli ve konforlu sürüş sunmak üzere üretilmiştir. 4 ana kanalı ile su drenajında çok başarılıdır.Düşük dönme direnciyle yakıt tasarrufu sağlar. GT Radial Savero HT2 4x4 lastiği R15, R16, R17, R18, R19 ve R20 ebatlarında satılmaktadır.

GT Radial Savero HT Plus 4x4 Lastiği

4 kanalı ile yüksek hızlarda güvenli sürüş imkanı ve ıslak zeminlerde suda kızaklama direnci sağlar. Genişleyerek giden  omuz kanalları daha hızlı ısı kaybına yol açarak yüksek ısıdan lastiği korur. Uzun ömürlü performans GT Radial Savero HT Plus 4x4 lastiğinin diğer bir özelliğidir. R15, R16 ve R17 ebatlarında üretimi vardır.

GT Radial Savero A/T Plus 4x4 Lastiği

Özel deseni ile ekstra offroad çekişine sahiptir. Derin diş ve bloklar mükemmel kontrol ve aşınma ömrü verir. Suda kızaklamaya karşı geniş kanallara ve omuz desenine sahiptir. Aynı zamanda ıslak zemin tutuşu yüksektir.GT Radial Savero A/T Plus 4x4 lastiği R15, R16 ve R17 jantlarda piyasa da bulunabilir.

GT Radial Savero A/T  4x4 Lastiği

Araçlarını hem arazide hem de yolda kullanan sürücüler için iyi bir seçenektir. GT Radial Savero A/T 4x4 lastiği çok derin kanalları ile uzun bir desen ömrüne sahiptir. Geniş omuz desenleri ile güvenilir yol tutuş ve emniyet sunar. R15 ve R16 ebatlarında üretilmektedir.

GT Radial Adventura AT3  4x4 Lastiği

Agresif görünüşlü yolda da güvenli AT lastik isteyen 4x4 kullanıcıları içindir.  GT Radial Adventure AT3 4x4 lastiği ıslak zeminlerde mükemmel tutuş ve kontrol sağlar. Yol sürüşlerinde konforludur. Offroad yeteneği üst seviyededir. R15, R16, R17, R18,R19 ve 20 ebatlarında mevcuttur.  Jant koruması mevcuttur. 

GT Radial Adventura A/T II 4x4 Lastiği

GT Radial Adventura A/T II 4x4 lastiği macerayı seven 4x4 kullanıcıları içindir. Yoldan çok offroad sürüşünü seven sürücelere mükemmel bir seçenek olarak üretilmiştir. R15, R16, R17 ebat jantlarda satılır.

GT Radial Savero Komodo MT 4x4 Lastiği

Agresif kaya tırmanış deseni mükemmel kaya sürüşü yeteneği verir. Zikzak omuz blokları, bozuk kayalık yerlerde ekstra çekiş sağlar. GT Radial Savero Komodo MT 4x4 lastiği, Komodo pençesi ve pullu derisi görünümlü yanakları taş ve kaya hasarlarına karşı korunur. R15 ve R16 ebatlarında vardır.

GT Radial Savero M/T 4x4 Lastiği

Kesilme ve delinmelere karşı dayanıklıdır. Offroad da mükemmel performans verir. Çamur alanlarda mükemmel kendini temizleme ve çekiş sağlar. GT Radial Savero M/T 4x4 lastiği her türlü arazi şartında ekstra sağlam ve dayanıklıdır. 31x10.50 R15 LT - 33x12.50 R15 LT - LT235 85 R16 - LT245 75 R16 ebatlarında satışa sunulmuştur. 

GT Radial Adventuro M/T 4x4 Lastiği

Güçlü desen blokları yarılma, kesilmelere karşı güvenlik sağlar. Her türlü yol ve arazide tutuş ve sağlamlık sağlayan GT Radial Adventuro M/T 4x4 lastiği, agresif görüntüsü ve karakteriyle mükemmel bir offroad lastiğidir.  R15 ve R16 ebatlarında mevcuttur. 

GT Radial Champiro Icepro SUV 4x4 Kış Lastiği

Yenilikçi çivilenebilir desenleri ile GT Radial Champiro Icepro SUV 4x4 kış lastiği, ekstrem şartlar altında güvenlirdir. Geliştirilmiş kavram yeteneği  ile karlı ve buzlu zeminlerde mükemmel tutuş sağlar. R15, R16, R17, R18 jantlarda üretimi vardır.

GT Radial Maxmiller WT-1000 4x4 Kış Lastiği

Yönlü kendine hasa deseni ile en iyi ıslak zemin tutuşuna sahip kış lastiğidir. Kendini temizleme özelliği eşsizdir. Özel kış hamuru ile kar ve buzda inanılmaz başarı sağlar.  235 75 R15 - 235 85 R16 - 245 75 R16 - 265 75 R16 ebat jantlarda yük taşıyan araçlara uygun olarak üretilmektedir. 

GT Radial Maxmiller WT 4x4 Kış Lastiği

Mükemmel yağmur performansı, eşsiz kendini temizleme özelliği, mükemmel kar ve buz tutuşu GT Radial Maxmiller WT 4x4 kış lastiğini benzersiz kılar. Üretimi R15, R16 ve R17 jantlarda yapılmaktadır.

GT Radial Hafif Ticari Araç ve Kamyonet Lastikleri

GT Radial Maxmiller Pro Kamyonet Yaz Lastiği

Islak ve kuru yollarda güvenli, uzun ömürlü ucuz lastiklerdir. GT Radial Maxmiller Pro  yaz lastiği R12C, R13C, R14C, R15C, R16C olarak üretilmektedir.

GT Radial Maxmiller EX Kamyonet Yaz Lastiği

Modern yüksek hızlı kamyonet lastikleri olarak, günümüz hafif  ticari araçları düşünülerek üretilmiştir. Islak ve kuru performansı yüksektir. GT Radial Maxmiller EX yaz lastiği R14C, R15C, R16C jantlarda çeşitli ebatlarda üretilmektedir. 

GT Radial Maxmiller CX Kamyonet Yaz Lastiği

Uzun kilometre ömrü, konforlu sürüş ve ekstra yük kapasitesiyle üretilmiştir. Özel deseniyle ıslak kuru her türlü zeminde başarılıdır. GT Maxmiller CX kamyonet lastikleri R12C, R13C, R14C , R15C ve R16 C ebatlarında satışa sunulmaktadır.

GT Radial Maxmiller X Kamyonet Yaz Lastiği

GT Radial Maxmiller X kamyonet lastiği R12C, R13C, R14C ve R15C olarak üretilmektedir. Üstün yük taşıma kapasitesi, ıslak ve kuru zeminlerde mükemmel çekiş gücü ve uzun kilometre ömrü ile ön plana çıkar.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.