Continental Lastikleri

Alman mühendisliği ve titizliğinin temsilcisi Continental Lastikleri en kalite malzemeleri kullanarak sürekli yenilikler yapan frenlemede en iyi lastik markasıdır. Devasa araştırma tesisleri ve yarış pistleri ile Contidrom 1000’in üzerinde bilim adamını bir araya getirmiştir. Tüm Continental inovasyonları üretime girmeden detaylı bir şekilde test edilir. Continental lastik fiyatları; teknolojinin tüm imkanlarının kullanılması, testlerde alınan başarılar göz önüne alındığında oldukça uygundur. Harcamanızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Continental lastikleri Dünyanın her yerinde her türlü şartlarda test edilerek tüketiciye hazır hale getirirler. Avrupa’da üretilen araçların yaklaşık üç de biri Continental lastiklerini orijinal ekipman olarak kullanmaktadır. Continental binek araçlardan minibüs-kamyonet lastiklerine, kamyon-otobüs lastiklerinden tarım araçlarına, iş makinası lastiklerinden uçak lastiklerine her türlü araçlar için en yüksek teknoloji, yenilikçi, güvenli lastikler üretmektedir.

Neden Continental Lastikleri Kullanmalıyım? 

Continental lastikleri, Conti.eContact, ContiSeal gibi teknolojileri kullanarak, yüksek performans lastiklerinden aldığı tecrübe ve teknolojiyi standart lastiklere aktararak dünyanın en iyi frenleme değerlerine sahip lastiklerini üretmektedir.

1000 den fazla mühendis, tasarımcı ve bilim insanı Contidrom tesislerinde Alman mühendisliği ve titizliğiyle sürekli araştırma geliştirme ve uygulama çalışmaları yapmaktadır. 

Yılda yaklaşık 140.000 adet lastik 200 milyon km yol yaparak test edilmektedir. Profesyonel test sürücülerinden oluşan test ekibi yılda 67 bin den fazla test yapmaktadır.  İnsansız test aracıyla kapalı alanda ama her türlü zemine uygun frenleme testleri 365/24 saat yapılmaktadır.

Continental Grubu 87 bin çalışanı 170 den fazla lokasyonu ile lastik dışında da otomotiv sektörünün en büyük tedarikçilerindendir.

Continental lastikleri 800 den fazla araç modelinde R12 janttan R23 inç janta kadar üretim yapmaktadır. Birçok markanın orijinal ekipman onayına sahiptir. Bu onayların alınması yaklaşık 4 yıl sürmektedir. Orijinal ekipman lastikleri onayları alırken 100 farklı test aşamasında geçmektedirler. Orjinal ekipman OE kodları alınan markalar aşağıda görülebilir;

Audi   AO, AO1

Audi Quattro  RO1, RO2, RO3

BMW  * 

BMW / Mercedes *MO

BMW / Mercedes Runflat *MOE

Jaguar J

Land Rover LR

Maserati MGT

Mercedes-Benz MO, MO1

Mercedes-Benz Runflat MOE

Porsche NO,N1,N2

Tesla TO

Continental Yaz Lastikleri ve Continental Kış lastikler bağımsız lastik testlerinin %80'inde en çok önerilen lastik olarak  kendini kanıtlamıştır. Bunun yanında AutoBild ve AutoZeitung gibi önemli dergiler tarafından en iyi lastik markası olarak gösterilmiştir. 

Continental Yaz Lastikleri 

Continental EcoContact 6 Yaz Lastiği

SUV ve otomobil lastikleri olarak üretilmiştir. Eco Contact 5 yaz lastiği geliştirilmiş bileşen yapısıyla yakıt verimliliği sağlarken, Green Chili 2.0 hamur bileşeni ile  kilometre ömrü uzatılmıştır.

Continental ContiSportContact 5 Yaz Lastiği

Otomobil lastikleri, SUV ve 4x4 lastikleri olarak üretimi vardır. Yol tutuşu mükemmel, son derece iyi direksiyon hakimiyeti dolayısıyla  ContiSportContact 5 yaz lastiği en yüksek viraj güvenliği sağlar.  Yakıt tüketimi azalırken, kilometre ömrü uzatılmıştır.

Continental SportContact 6 Yaz Lastiği

Black Cilli Teknolojisi CSC6 d mükemmel bir sürüş deneyimi sunar. Kontrolü maksimuma getiren Force Vectoring yeni sırt deseni teknolojisi  ve Aralon350 teknolojisi ile 350 km/s hızında bile maksimum denge sağlar. 

Continental PremiumContact 5 Yaz Lastiği

 SUV araçlar ve otomobiller için üretilmiş yaz lastiğidir. 

Continental PremiumContact 6 Yaz Lastiği

Silika hamuru ile ıslak zeminlerde maksimum frenleme ve uzun kilometre ömrü sağlayan PremiumContact 6, aynı zamanda konforlu sürüş imkanı sunar. Yol tutuşu optimize edilmiş tasarımı ile spor sürüş keyfi veren bir yaz lastiği modelidir.

Continental ContiSportContact 5 P Yaz Lastiği

Her türlü sürüş koşulunda  mükemmel kavrama. Kuru ve ıslak zeminde başarılı frenleme, konforlu sürüş.  Otomobil lastikleri, SUV lastikleri ve 4x4 lastikleri olarak kullanılabilir. 

ContiSportContact 5 P Mükemmel yol tutuşu ve direksiyon kontrolü, üstün viraj alma yeteneği ve denge sağlar. 

Continental EcoContact 5 Yaz Lastiği

Düşürülmüş yuvarlanma direnci sayesinde daha az yakıt tüketimi, ıslak zeminde yüksek fren mesafesi. Her türlü zeminde iyi yol tutuş Continental EcoContact 5'in önde gelen özellikleridir.         

Continental Conti.eContact Hybrid Yaz Lastiği

Hybrid araçlar için geliştirilmiş Continental Conti.eContact yaz lastiği modelinin Green Chilli teknolojisi kullanılmış hamuru dolayısıyla yuvarlanma direnci düşürülmüştür. Yol tutuşu mükemmel ve güvenlidir. HydroSipes teknolojisi sayesinde ıslak zeminde frenlemesi iyileştirilmiştir. AeroFlex teknolojisi ile yuvarlanma ve rüzgar direnci azaltılmıştır. ContiSilent teknolojisi sayesinde araç içine verilen lastik gürültüsü azaltılmıştır.                      

Continental Conti.eContact  Yaz Lastiği

Conti.eContact ilk elektrikli otomobil lastiğidir. Minimum yuvarlanma direnci ve uzun kilometre ömrünün yanı sıra rakipsiz fren performansına sahiptir. Golf topu yapısındaki yanak tasarımı aerodinamiktir. 

Continental ContiPremiumContact 2 Yaz Lastiği

Islak ve kuru zeminde yüksek frenleme kabiliyeti, suda kızaklamaya karşı dirençli, hassas yol tutuşu. 

Continental ContiSportContact 3 Yaz Lastiği

Yüksek hızlarda mükemmel güvenlik sunan Continental ContiSportContact 3 yaz lastiği aynı zamanda kuru ve ıslak zeminlerde çok başarılıdır. Suda kızaklamaya karşı geliştirilmiştir.

Continental ContiEcoContact 3 Yaz Lastiği

 Her türlü zeminde daha kısa fren mesafesi, ıslak zeminde viraj alırken mükemmel çekiş gücü, uzun ömür ve yakıt tasarrufu ContiEcoContact 3 ün özellikleridir. 

Continental Kış Lastikleri 

Continental WinterContact TS 860 S Kış Lastiği 

Ultra yüksek performans araçlar için UHP kış lastikleridir. Mükemmel kar performansı, en iyi fren performansı, mükemmel direksiyon hakimiyeti, kuruda inanılmaz başarısıyla Continental WinterContact TS 860 S  alınabilecek en iyi kış lastiğidir. Otomobil kış lastikleri ve SUV  kış lastikleri , 4x4  Lastikleri olarak üretilmektedir. R18, R19, R20 ve R21 inç jantlar için üretimi mevcuttur.

Continental WinterContact TS 850 P Kış Lastiği 

S-Grip desen tasarımı ile karlı zeminlerde mükemmel çekiş sağlar. PrecisionPlus teknolojisi ile karda çok daha iyi yol tutuşu ve PowerSipes ile daha iyi kuru yol tutuşu Continental Winter Contact TS 850 P'nin özellikleridir. SUV araçlar 4x4 araçlar için kış lastikleri mevcuttur.

Continental WinterContact TS 860 Kış Lastiği 

Cool Chili Teknolojisi kış şartlarında maksimum fren sağlarken Liquid Layer Drainage teknolojisi donmuş ve buzlu yollarda iyi fren mesafesi sağlar. Snow Curve + teknolojisi ise karla kaplı yollarda güvenli viraj almaya yardımcı olur. otomobil kış lastikleri olarak üretilmektedir.

Continental ContiWinterContact TS 850 Kış Lastiği 

Islak, karlı ve buzlu yollarda fren mesafesi iyileştirilmiştir. Azaltılmış yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve daha iyi kilometre ömrü sağlar. 

Continental ContiWinterContact TS 830 Kış Lastiği 

​kompakt ve orta sınıf otomobillere uygundur. Omuz desenindeki bloklar sayesinde karda daha kolay durur. Islak ve buzlu kaplı yollarda harika fren mesafesi performansı sunar. ABS, ESP vb. elektronik sistemlerle uyumlu çalışır. 

Continental ContiWinterContact TS 830 P Kış Lastiği 

​Yüksek performans araçları için buzda ve karda mükemmel fren yeteneği, ve çekiş gücü yanında yüksek kilometre ömrü ContiWinterContact TS 830 P kış lastiğinin tercih sebepleridir.

Continental ContiWinterContact TS 810 Sport Kış Lastiği 

Güçlü motora sahip orta sınıf ve lüks araçlar için üretilmiştir. Tüm kış şartlarında performanstan ödün vermez. Kuru zeminde yol tutuşu mükemmeldir. Suda kızaklamaya karşı çok dirençlidir.

Continental ContiWinterContact TS 810 Kış Lastiği 

Orta ve lüks sınıf araçlar için buzda ve karda kavrama ve yüksek fren perfomansı için tasarlanmış olan Continental ContiWinterContact TS 810 ıslak yollarda da mükemmel tepki verir. Konforlu sürüş sağlar.

Continental ContiWinterContact TS 800 Kış Lastiği 

​Kompakt otomobiller için üretilmiştir. Viraj alma ve kavraması kusursuzdur. Kar ve buz üstünde performansı ile suda kızaklamaya karşı olağanüstüdür. 

 

Continental 4x4 Lastikleri 

Continental ContiCrossContact LX 2 4x4 Yaz Lastiği 

Mükemmel yol tutuş ve kurui ıslak zemin performansı. ContiCrossContact LX2 hafif arazi şartlarında başarılı çekiş gücü sunan 4x4 lastikleridir.

Continental CrossContact ATR 4x4 Lastiği 

Arazi şartlarında çekiş gücü ve kavrama, ıslak zeminde frenleme, suda kızaklamaya karşı direnç, uzun kilometre dayanımı CrossContact ATR 4x4 lastiğini öne çıkarmaktadır.

Continental Conti4x4SportContact  4x4 Lastiği 

Virajlarda dengeli, yüksek hızlarda kararlı ve suda kızaklamaya dirençlidir.

Continental ContiCrossContact LX Sport 4x4 Lastiği 

Asfaltta ve arazide üstün kontrol kuru ve ıslak zeminde üstün başarı, azaltılmış yuvarlanma direnci. ContiCrossContact LX Sport'u mükemmel 4x4 lastiği yapmaktadır.

Continental ContiCrossContact UHP 4x4 Lastiği 

Kısa fren mesafesi ve üstün viraj dengesi ContiCrossContac UHP nin düşük yuvarlanma direnci ile birleşince mükemmel yol tutuş sağlar. bu şekilde ortaya Ultra Yüksek Performans 4x4 lastiği çıkmış olur.

Continental ContiCrossContact LX 4x4 Lastiği 

Yol ve arazide mükemmel kontrol, suda ve kuruda son derece başarılı frenleme ContiCrossContact LX in özellikleridir.

Continental ContiCrossContact AT 4x4 Lastiği 

Her türlü arazide güven içinde macera peşinde koşabileceğiniz mükemmel 4x4 lastiğidir. Islak, kuru yollarda mükemmel çekiş ve frenleme sağlar. Desenlerinin güzelliği ile aracınızın görselliğine değer katacaktır.

Continental Conti4x4Contact 4x4 Lastiği 

Sessiz sürüş, üstün konfor ıslak zeminlerde yüksek güvenlik, arazide kullanılabilirlik Conti4x4Contact lastiklerinin  önde gelen özellikleridir.

Continental ContiTrack SUV 4x4 Lastiği 

Orta ve ağır SUV araçlar için üretilmiş 4x4 lastiğidir. Otobanda olduğu kadar arazide de güvenle kullanılabilir. Yol tutuşu ve suda kızaklama direnci kadar, minimum taş tutma seviyesi de başarısının temel taşlarıdır. 

Continental ContiCrossContact Winter 4x4 Kış Lastiği 

ContiCrossContact Winter kış lastiği her türlü kış hava şartında üstün çekiş ve frenleme sunmak üzere tasarlanmıştır. Suda kızaklamaya karşı çok başarılı dizayn edilmiştir.

Continental Conti4x4WinterContact Winter 4x4 Kış Lastiği 

Sessiz sürüş ve konfor Conti4x4WinterContact modeli kış lastiğini rakiplerinden ayırırken, her Continental lastiği gibi suda kızaklamaya karşı güvenlidir. Her zeminde mükemmel fren performansı sunar.

Continental Kamyonet Lastikleri 

Continental VanContact AP Kamyonet Lastiği 

Ağır yüklerde bile uzun ömürlü, en zor koşullarda dayanıklı ve dirençli hafif ticari araç yaz lastiğidir. Kamyonet lastik fiyatları için Vancontact AP uygun bir seçenektir. 

Continental ContiVanContact 100 Kamyonet Lastiği 

Uzun kilometre dayanımı sayesinde ekonomik, her türlü yolda ve yükte en üst seviye güvenlik sunar. ContiVanContact 100 sizi asla mahcup etmez ve yolda bırakmaz.

Continental Vanco Eco Kamyonet Lastiği 

Yol tutuşu, ıslak zemin frenlemesi, yuvarlan direnci azlığı Vanco Eco'nun avantajlarıdır. 

Continental Vanco 2 Kamyonet Lastiği 

Suda kızaklamaya karşı özel desen yapısı, ıslak yol başarısı Vanco 2 yi ekonomik bir yaz lastiği seçeneği yapmaktadır.

Continental Camper Karavan Lastiği 

Arkası ağır karavanlar için geliştirilmiştir. Islak yollarda ekstra başarı sağlar.

Continental Vanco Contact 2 Kamyonet Lastiği 

Başarılı yol tutuşu, daha kısma durma mesafesi, suda kızaklama direnci. Vanco Contact 2 kamyonet yaz lastiklerinde çok iyi bir seçenektir.   

₺3.591,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
₺4.369,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2024
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.