Goodyear Lastikleri

Goodyear Lastikleri  Porche, Mercedes Benz, Audi, BMW, VW ve Ford gibi önde gelen otomobil markalarında yüksek performans, uzun ömür, dayanıklılık, güvenlik, ıslak zemin performansı gibi ihtiyaçları karşılamak üzere orijinal ekipman lastiği olarak kullanılmaktadır.

 

Goodyear mühendislerinin 50 den fazla performans kriterlerinde test ettiği Goodyear yaz, kış, 4*4, ticari araç lastikleri Avrupa’nın üst düzey bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan testlerin %80 ninde önerilen lastikler olmuşlardır.

 

Bir Amerikan markası olan Goodyear’ın ülkemizde de fabrikası bulunmaktadır. Goodyear binek otomobiller, hafif ticari araçlar, ağır vasıta, iş makinası, tarım makinaları ve uçak lastikleri üretmektedir.

Yenilikçi Goodyear

Goodyear Lastikleri  kuruluş tarihi olan 1898 yılından beri sürekli yenilikçi fikirler üretmekte ve AR-GE çalışmalarıyla birçok gelişime imza atmaktadır. 22  ülkede 52 fabrikada on binlerce çalışanıyla Goodyear markası dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biridir. Bu kadar çok üretim tesisi olması Goodyear lastik fiyatları içinde  makul seçenek imkanı sunmaktadır.

Sound Comfort Teknolojisi

 Araç içinde duyulan lastik sesini %50 oranında azaltmak için geliştirilmiş bir Goodyear teknolojisidir. Lastiğin iç yüzeyine halka şeklinde bir köpük bağlama metoduyla çalışır. Ses seviyesinin düşmesini sağlarken lastik performansından bir taviz vermemektedir.

SealTech Teknolojisi 

Lastik sırtındaki yani taban deseninin olduğu bölümdeki 5 mm'ye genişliğine kadar oluşan delikleri  kendi kendine kapatan teknolojinin adıdır SealTech. Bu teknoloji sayesinde çivi, vida vs gibi delici maddelerin lastiğe verdiği zararlar sizi yolda bırakmaz. SealTech lastiklerde lastiğin taban kısmını içeriden kaplayan jelimsi madde lastik performansına bir zarar vermemektedir. Stepne kullanımına gerek duyurmayarak  araçta yer ve ağırlıktan tasarruf kazandırılmış olur.

"Yüksek ve Dar" Teknolojisi 

"Yüksek ve Dar" lastikler Renault Scenic için Goodyear tarafından tasarlanmış yeni ürünlerdir. "Yüksek" daha büyük jant, "dar" ise daha dar kesitli lastik anlamındadır. 

Daha büyük jantlı lastiklerin deformasyonu daha zordur. Daha az ısı üretirler, yuvarlanma direnci düşerek yakıtta tasarruf sağlarlar. Lastiğin kilometre performansı da artar.

Lastiğin kesiti daraltıldığında rüzgar direnci azalır ve aerodinamik yapısı iyileşir. Bu sayede dış gürültüsü düşer, suda kızaklamaya karşı daha güvenli olur. Üretildiği ebat ve desenleri aşağıda görebilirsiniz;

195 55 R20 95H XL  ebadında Goodyear Efficient Grip Performance

195 55 R20 95H XL ebadında Vector 4Seasons Gen-2

195 55 R20 95H XL ebadında UltraGrip Performance Gen-1  

 Diğer Yenilikçi Goodyear Teknolojileri:

RunOnFlat

Patlasa bile güçlü yanakları sayesinden yükü taşıyabilen lastikler ile yola devam etmenizi sağlar.

ActiveCornerGrip  

Zor virajlarda direksiyon hakimiyetini korumanızı sağlar. 

ActiveBraking Teknolojisi 

Ani ve sert frenlemelerde direksiyon kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayan teknoloji. 

SmartWear Teknolojisi

Lastik kullanılıp aşındıkça yeni kanal ve bileşenler ortaya çıkar ve lastiğin tüm kullanım ömründe performansı düşmez.

Patentli 3D-BIS Teknolojisi

3 Boyutlu Blok Kilitleme Sistemi lastik desen dişlerinin sıkılığını korumasını ve dengesini sağlar.

WearControl Teknolojisi 

Yakıt tasarrufu ve ıslak zeminde çok daha iyi frenleme sağlar

Silent Armor Teknolojisi

Kötü ve zor yol şartlarında delinme ve yarılmaya karşı ekstra dayanım sağlar.

SmartTred Teknolojisi

Yol ve zemin koşullarına adapte olan özel taban deseni bölgelerine sahiptir.

TOPIndicator Teknolojisi

Kış lastiklerinde sırt desenindeki aşınmaları gözlemleyebileceğiniz, kar tanesi işaretleridir. 

ActiveGrip Teknolojisi

Basıncın lastik içerisinde eşit dağılmasını sağlayarak ıslak zeminde kontrolü arttırır. 

FuelSaving Teknolojisi 

Lastiğin genel yapısı hafifletip, sırt deseni ve bileşeni ile birlikte dönme direncini azaltır ve enerji tüketiminin azaltılmasına katkıda bulunur.

MultiControl Ice Teknolojisi

Çivi takılabilen lastiklerde kullanılan bir teknolojidir. Buzla kaplı zeminlerde daha iyi yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sunar, çivilerin zeminle temasını arttırır.

Goodyear lastik fiyatları R15, R16, R17, R18, R19  ve R20 jant ebatlarında rekabetçidir. Bunun yanında lastikler son derece modern ve yukarıda okuduğunuz teknolojik yeniliklerle sürekli kendini yenileyen 1.sınıf lastiklerdir. 

Goodyear Lastik Modelleri

Goodyear Yaz Lastiği Modelleri

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV Yaz Lastiği

Ultra Yüksek performans lastiğidir. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV yaz lastiği ıslak ve kuru zeminlerde kısa fren mesafesi sunan jant koruması olan, SoundComfort teknolojisi kullanılmış bir modeldir. 4x4 araçlar  ve SUV araçlar için uygundur. 

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Yaz Lastiği

Islak ve kuru yollarda kısa fren mesafesi sunan performanslı otomobil yaz lastiğidir. Eagle F1 Asymetric 3 yaz lastiği ultra yüksek performans lastiği olarak jant koruması, SoundComfort teknolojisi ve run on flat seçeneğine sahiptir.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 Yaz Lastiği

Gerektiğinde kısa fren mesafesi sağlayan, ultra yüksek performans lastiğidir.  Eagle F1 Asymmetric 2 yaz lastiği jant korumasıyla jantların kaldırım sürtmelerine karşı korumasını sağlar. SoundComfort teknolojisi ile sesi %50 azaltır. Runonflat özelliğine sahip modelleri vardır.

Goodyear EfficientGrip Performance Yaz Lastiği

Islak zeminde A etiket değeri, kısa fren mesafesi ve yakıt tasarrufu Goodyear Efficient Grip Performance yaz lastiğini öne çıkarmaktadır. Jant koruması, SoundComfort teknolojisi kullanılmıştır. 

Goodyear EfficientGrip Compact Yaz Lastiği

Goodyear EfficientGrip Compact yaz lastiği ıslak ve kuru zeminde başarılı performans göstermesinin yanında uzun ömürlü bir modeldir. Suda kızaklamaya karşı ekstra dirençlidir. Azaltılmış yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlar.

Goodyear EfficientGrip Yaz Lastiği

Yakıt tasarruflu performansı yüksek lastiklerdir. Goodyear EfficientGrip Compact yaz lastiğinin jant koruması SoundComfort teknolojisi ve runonflat seçeneği vardır.

Goodyear Excellence Yaz Lastiği

Goodyear Excellence yaz lastiği çok iyi yol tutuş ve konfor özellikleri ön palan çıkmaktadır. Jan koruması, Run onflat tercihi ve SoundComfort teknolojisine sahiptir. 

Goodyear Eagle Sport Yaz Lastiği

Yüksek kilometre performansı, geliştirilmiş direksiyon hakimiyeti, mükemmel fren performansı sunan Goodyear Eagle Sport, Goodyear lastik fiyatları için ekonomik bir seçenektir.

Goodyear Cargo Vector 2 4 Mevsim Kamyonet Lastiği

Dayanıklı yıl boyu kullanılabilecek minibüs ve kamyonet lastiğidir. Goodyear Cargo Vector 2, 4 mevsim  güvenli ve sağlamdır.

Goodyear Duragrip  Kamyonet Yaz Lastiği

Goodyear Duragrip kamyonetler için uzun ömürlü, yüksek yakıt tasarrufu sağlayan hafif ticari araç yaz lastiğidir. 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV Yaz Lastiği

Ultra yüksek performanslı SUV ve 4x4 lastikleridir. Jant koruma, runonflat ve SoundComfort teknolojisi Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV lastiklerde mevcuttur.

Goodyear EfficientGrip SUV Yaz Lastiği

Fren mesafesi kısaltılmış, yakıt tasarruflu 4x4 lastiğidir. Goodyear EfficientGrip SUV jant koruma ve SoundComfort teknolojisi kullanır.

Goodyear Wrangler HP All Weather 4x4 Lastiği

Goodyear Wrangler HP All Weather  4x4 lastiği Suda kızaklamaya karşı güvenli, sessiz, kış şartlarında güçlü kavrama sağlayan bir modeldir.

Goodyear Wrangler DuraTrac 4x4 Lastiği

Çamurlu ve karlı zeminlerde çok başarılı olan Goodyear Wrangler DuraTrac 4x4 lastikleri jant koruma özelliğine de sahiptir. Otoyolda da dengeli ve konforlu sürüş sağlar. Toprak ve çakıllı zeminlerde çekiş gücü mükemmeldir. 

Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure 4x4 Lastiği

Kevlar Güçlendirilmiş Katman özelliğiyle Goodyear Wrangler AT/A modeli delinme ve kesilmelere karşı güvenlidir. DuraWall teknolojisi ile yanakları çok daha dayanıklıdır. Optimize sırt deseni ile yere basma alanı genişleyen Wrangler AT/A her türlü zeminde kararlılıkla ilerleyebilir. Rakiplerine göre %37 daha fazla kilometre ömrü vardır. 

Goodyear Wrangler MT/R 4x4 Lastiği

Derin çamur ve karlı arazide çok başarılı 4x4 lastikleridir. Goodyear Wrangler MT/R Dura-Wall Teknolojisi ile    patlamaya karşı çok dayanıklıdır.

Goodyear EfficientGrip Cargo Hafif Ticari Araç Lastiği

Daha uzun sürüş mesafesi, yüksek kilometre performansı, ıslak yüzeylerde iyi frenleme EfficientGrip Cargo kamyonet lastiklerinin özellikleridir. Ek olarak, ısı üretimini ve yuvarlanma direncini azaltan yapısıyla yakıt tasarrufu sağlar.

Goodyear Cargo Marathon Hafif Ticari Araç Lastiği

Goodyear Cargo Marathon yaz lastiği suda kızaklamaya karşı dirençli, konforlu, sessiz  ticari araç lastikleridir.

Goodyear Kış Lastiği Modelleri

Goodyear UltraGrip Performance Kış Lastiği

Suda kızaklamaya karşı güvenli, karla kaplı zeminlerde başarılı frenleme ve yol tutuşu Goodyear UltraGrip Performance kış lastiğinin özellikleridir. Bunların yanında jant koruma ve SoundComfort Teknolojisine de sahiptir.

Goodyear UltraGrip 8 Performance Kış Lastiği

Ultragrip 8 Performance karlı ve buzlu yollarda güvenli yol tutuşa sahip olduğu gibi, özel tasarımıyla yakıt verimliliği de sağlar.

Goodyear UltraGrip 9 Kış Lastiği

Goodyear Ultragrip 9 hidrodinamik oluk yapısıyla suda kızaklamaya karşı mükemmel direnç sağlar. Karlı ve buzlu zeminlerde mükemmel frenlemeye sahiptir. Optimize sırt aşınma göstergesiyle yenilikçidir.

Goodyear UltraGrip 9NCG Kış Lastiği

Karda  mükemmel fren mesafesi, suda kızaklamaya son derece dayanıklı oluk yapısı UltraGrip 9NCG kış lastiğinin en beğenilen özellikleridir.

Goodyear UltraGrip 8 Kış Lastiği

3D BIS Teknolojisi ile çamur dahil her türlü zeminde arttırılmış yol tutuşu, soğuk hava şartlarında ekstra kavrama ve kısa fren mesafesi Goodyear UltraGrip 8 kış lastiğinin avantajlarıdır.

Goodyear UltraGrip Performance 2 Kış Lastiği

Yüksek performanslı araçlar için ağır kış şartlarında güvenli kavrama imkanı verir. Goodyear UltraGrip Performance 2 kış lastiği sessiz ve konforlu sürüşüyle diğer modellerden ayrılır.

Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1 4x4 Kış Lastiği

4x4 araçlar için kış şartlarında mükemmel sürüş ve kısa fren mesafesi sunar. karlı ve buzlu yolları kolaylık aşar. Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1 4x4 kış lastiği jant koruma, SoundaConfort özelliklerine sahiptir.

Goodyear UltraGrip SUV 4x4 Kış Lastiği

Buzlu ve karlı zeminlerde çok iyi kavrama sağlar. Yol dışı performansı da ekstra başarılıdır. Suda kızaklamaya karşı güvenlidir. 

Goodyear 4 Mevsim Lastiği Modelleri

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 4Mevsim Lastiği

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 4 Mevsim lastik Weather Reactive Teknolojisi ile mevsim şartlarına adapte olur. SmartTRED tasarımı desenlerinin yol şartlarına uyum sağlamasına yardımcı olur. Daha fazla kilometre performansı sunarken yakıt tüketimini de azaltır. 3B zikzak dişleri buz ve karda tutunma sağlar, kar tanesi logosu almaya hak kazanmıştır.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-1   4Mevsim Lastiği

Islak ve kuru yollarda mükemmel tutuş, her türlü şartta çekiş gücünü koruyan 4 mevsim lastiğidir. Kar tanesi sembolüne sahiptir. 

Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 4Mevsim Lastiği

4x4 araçlarınızdan yıl boyu her hava şartında mükemmel performans almanız  geliştirilmiştir. 3B zikzak dişleri ile buz ve karda tutunmasını sağlar. 

Goodyear Vector 4Seasons Gen-1 SUV 4Mevsim Lastiği

Goodyear Vector 4Seasons Gen-1 SUV 4x4 araçların kış şartlarında yolda ve yol dışında iyi performans vermesi için üretilmiştir. Weather Reactive teknolojisi ve SmartTRED teknolojileri ile mevsim şartlarına uyabilir. 

Goodyear  Cargo Vector 2 4Mevsim Kamyonet Lastiği

Yıl boyu her şart altında mükemmel yol tutuş, yüksek suda kızaklama direnci Goodyear Cargo Vector 2 nin avantajlarıdır. Sulu, çamurlu ve eriyen karlı yollarda çekiş gücünü yitirmez. Uzun ömürlüdür. 

 

 


  •  
₺2.507,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2023
₺2.753,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2023
₺3.258,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2023
₺3.276,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2024
₺3.489,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2023
₺3.648,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
₺3.722,00 KDV Dahil - 1 Adet Fiyatı
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere- Stok Sorunuz!
2024
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.