KLPRO KLMMA200 200 Amper İnverter Kaynak Makinesi
Marka : KLPRO
Toplam Stok Adedi : 0
  • Sıcak başlangıç
  • Aşırı ısınmaya karşı koruma
  • 2 Fanlı soğutma sistemi sayesinde ısınmaların önüne geçilebilir.
  • Anti-stick özelliği (elektrotların yapışmasını önler)
  • 8.0 kVA güç
  • 15-200 amper aralığında akım çekimi
  • 1.6-5.0 elektrot çapı
  • Koruma sınıfı IP21S
  • izolasyon sınıfı H
  • Elektronik gösterge
  • 4 mm elektrot sürekli yanar
  • ağırlık 5.0 kg
  • MADE IN ITALY
Akım aralığı 25-200 amper
Giriş voltajı 230V±10%
Maksimum çektiği güç 8,0 kVA
Güç faktörü 0,99 cos ᴓ
Boşta çalışma voltajı 75 V
Çalışma verimliliği 200A 60%
Elektrot çapı ᴓ 1,6 – 5,0 mm